در حال بارگزاری ...
خبرخوان

وبلاگ

0 دلایل اصلی صدا دادن ماشین موقع دور زدن چیست؟

چرا ماشین موقع دور زدن صدا می دهد؟ دلایل اصلی صدا دادن ماشین موقع دور زدن چیست؟

آرون پارت مطالبی عالی ای در مورد صداهای ماشین هنگام دور زدن آماده کرده، که در این زمینه می تواند به شما کمک شایانی بکند و همچنین می تواند با دادن اطلاعات بیشتربه شما در پیدا کردن منبع مشکل کمک کند.

گاهی اوقات ممکن است ...

0 چگونه از خرابی جلوبندی جلوگیری کنیم؟

یکی از مهم ترین قسمت های خودرو، جلوبندی می باشد، که درعمده مواقع به علت بی توجهی دچار مشکل هایی می شود که میتواند آسیب زیادی به سیستم ماشین وارد سازد، در این محتوا ما قصد داریم روش های جلوگیری از خرابی جلوبندی ماشین را به شما یاد بدهیم.

آرون پارت مجموعه است که قطعات یدکی انواع خودرو های ساخت داخل و...

0 نکات مهم جلوبندی خودرو که رانندگان باید بدانند

یکی از مهم ترین قسمت های خودرو جلوبندی است که در عمده مواقع به خاطر، بی توجهی بعضا دچار مشکل می شود. جلوبندی به بخش جلویی و زیرین خودرو گفته می شود که وظیفه تعلیق خودرو، کاهش لرزش خودرو هنگام رانندگی روی سطوح ناهموار را بر عهده دارد.

کیفیت تعلیق خودرو یا هندلینگ با سیستم جلوبندی خودرو ارتباط مستقیم...

0 طبق خودرو چیست؟ عملکرد طبق ماشین در جلوبندی چیست؟

طبق خودرو یک قطعه فلزی است و در دو سر خود بوش‌های محوری دارد که از یک طرف به قطعات متحرک سیستم تعلیق و از یک طرف دیگر به شاسی ماشین متصل است و در واقع عامل اتصال شاسی به قطعات سیستم تعلیق است. سیستم تعلیق نیز وظیفه اتصال بدنه و چرخ‌ها را به هم دارد و همچنین در مواردی مثل هدایت ماشین، شتاب گرفتن و تر...

0 علت صدای کلاچ خودرو چیست؟

صدای کلاچ خودرو ، یکی از دلایل شایع نارضایتی رانندگان می باشد ، کلاچ خودرو برای جدا کردن قطعات موتور از گیربکس به کار می‌رود و وقتی شما پایه کلاچ را فشار می‌دهید، صفحه کلاچ باعث جدا شدن موتور از گیربکس می‌شود و این کار باعث می شود تا چرخ‌های خودرو بتوانند توسط موتور به راحتی حرکت کنند.

بنابراین، صد...

0 صفر تا صد نحوه کار کلاچ اتوماتیک و مزایا و معایب آن

کلاچ اتوماتیک چیست؟ چه گره‌ای از روال رانندگی ما باز می‌کند؟ هیچ‌ راننده‌ای نیست که ترافیک را دوست داشته باشد و اگر کلاچی هم که زیر پای او قرار گرفته ، اتوماتیک نباشد. برای رفع مشکلات متعددی که کلاچ‌های دستی ایجاد می‌کنند، تکنولوژی به کمک ما آمده و یکی از بهترین ابداعات بشر را در اختیارمان قرار داده...

0 گیربکس دوکلاچه چیست؟

احتمالا بسیاری از شما با مفهوم گیربکس دستی و اتوماتیک در خودرو آشنا هستید و حتی اگر از عملکرد گیربکس دو کلاچه سردرنیاورید، حداقل نام آن به گوشتان خورده است. ما در این مطلب می‌خواهیم درباره گیربکس دوکلاچه و نحوه عملکردی که گیربکس DCT دارد صحبت کنیم. 

گیربکس دو کلاچه چیست و چگونه عمل میکند؟ 

گیربکس‌...

0 آیا خودرو های هیبرید هم صفحه کلاچ دارند؟

خودروهای هیبرید نوعی از خودرو هستند که از دو یا چند منبع مختلف انرژی برای حرکت استفاده می‌کند. مزیت اصلی این نوع خودروها این است که معمولاً مصرف سوخت کمتری نسبت به انواع خودروهای دیگر دارند. خودروهای عادی و خودروهای هیبرید تفاوت‌هایی دارند که شامل موارد زیر است:

اکثر خودروهای هیبرید مانند سایر وسای...

0 عمر صفحه کلاچ خودرو را چگونه افزایش دهیم؟

کلاچ خودرو اغلب یکی از اجزای نادیده گرفته شده و در عین حال حیاتی سیستم انتقال خودرو است. کلاچ نقشی حیاتی در تضمین عملکرد روان و کارآمد دنده‌ها ایفا می‌کند و در نهایت بر عملکرد کلی و طول عمر وسیله نقلیه شما تأثیر می‌گذارد. درک اینکه کلاچ خودرو چیست و عملکرد آن پایه و اساس درک چگونگی افزایش طول عمر صف...

0 چگونه زمان تعویض صفحه کلاچ خودرو را تشخیص دهیم؟
حفظ کارایی خودرو و عملکرد بهینه آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل، نگهداری صحیح از خودرو و قطعات آن اهمیت بسیاری دارد. این اقدامات باعث می‌شود که عمر مفید خودرو، ایمنی و کارایی بهینه آن افزایش یابد.
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
لوازم مکانیکی و موتوری
برق ماشین
لوازم بدنه ماشین
لوازم جلوبندی و تعلیق
روغن و ضدیخ
مدل ماشین ها
کارتل
EUP